Ogniem i Mieczem - By Fire and Sword

Historyczna Gra Strategiczna - Historical Wargame
Dzisiaj jest czw sie 16, 2018 4:14 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Turnieje oficjalne - regulamin i zasady wsparcia.
Chorąży/Ensign

Nie mnie oceniać zasadność zapisu ale mówiąc szczerze pomyślałem o tym samym co Rahumene t.j. o niemożliwości uzyskiwania dukatów i banie na oficjalne mistrzostwa.

Odpowiedz z cytatem  
Namiestnik

Jakość pomysłu zależy od perspektywy i zamierzeń firmy.
Dostać banicję nie jest łatwo, jest to ciężka i niewdzięczna praca - to mówię ja, oficjalny kandydat na drugiego w Polsce banitę.

Chcesz sprzedać/kupić od/wymienić figurki z bartomeuszem, to weź pod uwagę, że jest osobą, która wycofuje się z własnych ustaleń i w efekcie z handlu nici.

Odpowiedz z cytatem  
Ciura obozowy/Camp follower
Awatar użytkownika

Rahumene pisze:
MiSiO pisze:
Banici - mocna decyzja, bo właściwie wyklucza osobę usuniętą z forum z życia turniejowego w Polsce a co za tym idzie i często z gry wogóle.

Reszta to nic nowego ale dobrze, że np. wpis o płatności dukatami, który już obowiązywał w życiu, pojawił się w informacji o organizacji imprez.

W pełni zgadzam się z MiSiO- ban na forum nie powinien być równoznaczny z banem na turnieje.
Gracz niezależnie czy jest zarejestrowany, zbanowany, nie utworzył jeszcze konta na forum lub "przyszedł z ulicy" zobowiązany jest przestrzegać zasad gry oraz zachowywać się w kulturalny, zgodny z duchem imprezy sposób (nad tym wszystkim czuwa sędzia- który w przypadku uznania "przewinienia" ma prawo ukarać gracza z wykluczeniem włącznie)- tyle według mnie wystarczy a zapis o banie jest zbędny...

Nie wiem czym się człek zasłużył na wszechbana i w sumie nie ma to znaczenia. Sprawa dotyczy jednego człeka, więc można przyjąć, że ekipa (modół kurekty mi nawalił - powinno być) nie banuje na oślep. Aczkolwiek nie wiem, co ma wspólnego ban na forum z banem na turnieje - tego nie rozumiem, bo to, że ktoś nie umie się wysławiać na forum, nie oznacza z automatu, że jest problematyczny turniejowo (i odwrotnie).

Rahumene pisze:
Jeśli zaś w Waszej opinii to mało to proponuję zmienić zapis na taki, że zbanowany gracz nie może brać udziału w turniejach organizowanych przez iconWG a na pozostałych turniejach wspieranych przez iconWG nie może pełnić funkcji organizatora ani sędziego, będąc zaś graczem nie otrzyma dukatów oraz punktów do rankingu.
Jeżeli na turnieju pojawi się zbanowany gracz to brak wsparcia WG razi w pozostałych uczestników :-(

Trochę w ciąży i trochę dziewicą ;P. Jeśli ktoś ma bana, to w całej rozciągłości, a nie częściowego - co z tego, że gościu nie dostanie nagród, rankingu, dukatów, jeśli i tak ma wpływ na wynik turnieju. A jeszcze niech się trafi, że zajmie pierwsze miejsce - taki osobnik może stanowić problem dla organizatorów.

Ostatnio zmieniony śr wrz 24, 2014 10:52 am przez johnkelly, łącznie zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem  
Chorąży/Ensign

Tak, tylko będąc ojcem wszystkich trolli a nie mając konta na forum, niczym nie ryzykujemy :D

Odpowiedz z cytatem  
Hetman Wielki Koronny
Awatar użytkownika

Celem instytucji banicji jest zwrócenie uwagi na dość istotny a pomijany niejednokrotnie na tym forum fakt, iż należy brać odpowiedzialność za własne słowa także w Internecie. Jest to jedyna forma sankcji jaką możemy nałożyć na osobę, która w naszej opinii szkodzi grze, środowisku graczy oraz nam jako wydawcy. Nie jest łatwo zostać banitą i dlatego banicją została objęta na razie wyłącznie jedna osoba. Nie chcemy tej listy rozszerzać o ile nie będzie to absolutnie konieczne. Jesteśmy cierpliwi i jesteśmy w stanie wiele znieść jak to już wiele razy zostało tutaj przetestowane. Są jednak pewne granice wynikające ze zwykłej ludzkiej cierpliwości naszego zespołu i ich przekroczenie będzie skutkować nieodwołalną banicją. Nie nadużywamy tego środka.. to ostateczność.
Sankcja ta ma być dotkliwa – mam nadzieję, że w istocie taka jest.

Decyzja ta została podjęta jednogłośnie przez wszystkich członków zespołu i nie zostanie zmieniona.

Piotroslav - dziękuję za rzeczową i szczerą wypowiedź.

Odpowiedz z cytatem  
Sekretarz królewski/Royal secretary

Ranking zaktualizowany.

Nie ma w nim uwzględnionych dwóch turniejów warszawskich (nie dostałem wyników :( ).

Nie dopisałem punktów następującym graczom, jeśli jesteście zarejestrowani w Rejestratorze Graczy proszę o pomoc w zidentyfikowaniu Was :)

Diabeu
Filip
Junior
Maciejze
Magnus
MarcinMarcin
Michal73
Pocisk
Pores
Robal
Sakage
SultanKL+
Wiewióra

Odpowiedz z cytatem  
Chorąży/Ensign

Sosno, nie postulowałem zmiany. Jeśli surowość jest zamierzona to niech i tak będzie. Nie zamierzam trafić na tę listę, więc zapis i tak mnie nie dotyczy. :)

Odpowiedz z cytatem  
Namiestnik

Z tego co ja wiem, to tam się nie trafia niekoniecznie na własne życzenie

Chcesz sprzedać/kupić od/wymienić figurki z bartomeuszem, to weź pod uwagę, że jest osobą, która wycofuje się z własnych ustaleń i w efekcie z handlu nici.

Odpowiedz z cytatem  
Regimentarz
Awatar użytkownika

To zależy jak rozumieć wyrażanie własnych życzeń.

Odpowiedz z cytatem  
Chorąży/Ensign

Olbracht pisze:
To zależy jak rozumieć wyrażanie własnych życzeń.

+1

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]