Ogniem i Mieczem - By Fire and Sword

Historyczna Gra Strategiczna - Historical Wargame
Dzisiaj jest czw cze 21, 2018 2:08 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mały Turniej w Sosnowcu
Chorąży/Ensign

Po drugiej bitwie - pierwsza piątka (DP-MP)

Gajowy 10-22
Jatagan 8-8
Skoscianski - 8-7
Jasiek 7-8
Tomekf77 7-5

Pary na trzecią bitwę

Gajowy vs Jatagan
Skoscianski vs Jasiek
Tomekf77 vs Jarema
Thungrim vs Cezar
Cichy vs Janibej
Solider vs Sowabud
Finn vs SaKage
Pulkownik vs Krest154

Odpowiedz z cytatem  
Towarzysz/Companion
Awatar użytkownika

Skościański vs Jasiek!?! Ja cie nie mogę!

Po dwóch bitwach, jestem już w domu. Pierwsze wrażenia na szybko - turniej super, ekstra atmosfera, żadnej napinki, bitwy fantastyczne i przy okazji dużo czasu do pogadania, bo nie ma tych dopakowanych podjazdów. Grałem sobie wolontarzami Oskierki, najpierw walka patroli z Moskwą ZK1944 - walka patroli, idealny remis :) Ta bitwa będzie podstawą do napisania kolejnej części Diaryusza o bitwie pod Lubarem. Potem musiałem stawić czoła ordyńcom Cezara, niestety taktyczna przegrana. Tatarzy szybko zajęli wzgórze (Zajęcie Pozycji) którego nie odbiłem do końca starcia. Moi dragoni zajęli tylko domek na jednym z podejść. Straty w ludziach duże po obu stronach.

Dzięki Panowie za gry. Dzięki Bartek za świetny turniej. Wszyscy uczestnicy - pozdrawiam.

Najbliższe nasze spotkanie, zdaje się, w Czeladzi :)

Odpowiedz z cytatem  
Chorąży/Ensign

OK, czas na wyniki Małego Turnieju

1. Gajowy iconTUR 16-26
2. Skoscianski iconKOZ 15-16
3. Solider iconTUR 12-19
4. Jarema iconDAN 11-19
5. Thungrim iconTRA 10-14
6. Jatagan iconTUR 10-8
7. Cezar iconTAT 9-4
7. Pułkownik iconTRA 9-4
9. Jasiek iconTRA 8-8
10. Tomekf77 iconRON 8-5
11. Janibej iconTAT 8-0
12. SaKage iconTAT 7-10
13. ZK1944 iconRUS 7-2
14. Kret154 iconRUS 6-1
15. Cichy iconRON 5-1
15. Sowabud iconSWE 5-1
17. Krajarek iconRON 5-0
18. Finn i iconPRU 2-0

Dziękuje Panowie za przybycie, atmosferę. Zawsze będę powtarzał że na turniejach w OiM są najlepsze fluidy.
Nie wiem jak przemyślenia graczy, ale z mojego punktu widzenia format turnieju sprawdził się i był intrygujący. Coś innego, ciekawego.
Gratulacje dla młodych graczy: Jaśka, Janibeja i Kreta - miło było zobaczyć jak przywalacie doświadczonym zawodnikom. Cieszy młoda krew. Pozycje podane powyżej, są ciut inne niż podane na zakończenie turnieju bo nie doliczyłem jednego Dużego Punktu Jaśkowi, stąd jego skok w klasyfikacji.

Ostatnio zmieniony pn sty 22, 2018 9:27 am przez Von_Berthold, łącznie zmieniany 2 razy

Odpowiedz z cytatem  
Ciura obozowy/Camp follower

Hej,

Dzięki za zorganizowanie bardzo fajnego turnieju :)
Chciałbym podziękować jeszcze raz graczom z którymi grałem czyli : Jarema, Gajowy oraz Cezarowi.
Wszystkie gry były szybkie i bezproblemowe :)

Mam nadzieje, że jeszczę będą takie turnieje :)

Pozdrówki

Odpowiedz z cytatem  
Chorąży/Ensign

Zdjęcia z turnieju

http://www.23hq.com/MalyTurniej

Mam nadzieję, że link będzie działał :)

Odpowiedz z cytatem  
Rotmistrz
Awatar użytkownika

Bartek zorganizowałeś świetny turniej, bardzo chętnie przyjadę jeszcze kiedyś za granicę:)
Fajnie było spotkać starych znajowych "weteranów wielu walk" i poznać nowych graczy.
Pierwsza w tym roku okazja do grania po dłuższej przerwie!
Jak zwykle wszystkie bitwy bardzo sympatyczne i z "mometami". Sowabud, Solider i Jasiek dzięki za grę.
Luty zapowiada się oimowo b.ciekawie - Lubar i kolejny turniej w Innym wymiarze na który przy okazji serdecznie wszystkich zapraszam (Zagłębiaki liczę również na Was:).

Odpowiedz z cytatem  
Namiestnik

Dopiero dojechałem do domu :)
Miło było Was wszystkich zobaczyć znowu i poturlać kostkami. Widać moje braki ogrania i dziury w głowie jeśli chodzi o zasady, całe szczęście Wielki Mistrz Oskar stał na straży - dzięki.

Odpowiedz z cytatem  
Ciura obozowy/Camp follower
Awatar użytkownika

Dziękuję za zaproszenie i domową atmosferę :)

Obawiałem się dużo większej spiny, a tymczasem wszystkie walki były na luzie.., w każdym razie bez nerwowości.

Mnóstwo się nauczyłem.
Kilka nowych taktyk, no i muszę dużo bardziej nakierowywać się w taktyce gry nie na stoczenie bitwy, ale na realizację zadań ze scenariusza.

Mam nadzieję, że nie byłem bardzo upierdliwym przeciwnikiem i polecam się na przyszłość

Odpowiedz z cytatem  
Pocztowy/Retainer
Awatar użytkownika

Odespane, więc można skreślić kilka słów. ;)

Na początku słowa uznania oraz podziękowania dla Bartka, turniej zorganizowany profesjonalnie, atmosfera jak zawsze super. Bardzo fajny turniej, opcja wprowadzenia MP do gry okazała się (przynajmniej dla mnie) dużym urozmaiceniem i ciekawym pomysłem na przyszłość. Mam nadzieję, że pojawi się więcej imprez z podobnymi rozwiązaniami, które urozmaicą rozgrywkę. :) Podziękowania należą się również wszystkim graczom, którzy jak zawsze zresztą stworzyli super atmosferę. W szczególności dziękuję moim "przeciwnikom" Rafałowi (Sakage), Sebastianowi (Skoscianski) oraz Marcinowi (Sowabud), dzięki Panowie za świetne i bezstresowe gry. Przejechane 600 km, byłoby katorgą, gdyby nie moi współtowarzysze podróży Cichy, Cezar i Jarema, wam również dziękuje. Kurde wyszły podziękowania jak po zdobyciu Oskara. ;)

Ps. Mam nadzieję, że wpadniecie do nas z rewizytą, gdy Jarema zorganizuje turniej w Warszawie. Tak, tak, to nie żart, planujemy własny turniej w Warszawie. ;)

iconTUR - podjazd pomalowany.

Odpowiedz z cytatem  
Pachołek/Camp servant
Awatar użytkownika

Też dziękuję wszystkim za współuczestnictwo, przeciwnikom (Tomekf77, Karajarek, Thungrim) za gry. Było warto pojechać, poznać nowych ludzi i poprzestawiać figurki po makietach :)
Duże podziękowania dla Von_Bertholda za profesjonalne prowadzenie turnieju i sprawną organizację całości spotkania. Myślę że stanąłeś na wysokości zadania.

I specjalne pozdrowienia dla Solidera, Cichego i Jaremy za mnóstwo funu w samochodzie w podróży :D co zostało usłyszane już się nie odsłyszy xD

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]