Ogniem i Mieczem - By Fire and Sword

Historyczna Gra Strategiczna - Historical Wargame
Dzisiaj jest ndz sie 18, 2019 2:01 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: IV Warszawska Liga OiM
Pachołek/Camp servant

Sorka za spóźnienie, jak można to sie chcialem zapisac

Odpowiedz z cytatem  
Towarzysz/Companion
Awatar użytkownika

Myślę, że ok :)

Мы - сотрудники КОМКОНа-2. (...) Нам одно не разрешается: недооценить опасность. И если в нашем доме вдруг завоняло серой, мы просто обязаны предположить, что где-то рядом объявился черт с рогами, и принять соответствующие меры вплоть до организации производства святой воды в промышленных масштабах!

Odpowiedz z cytatem  
Ciura obozowy/Camp follower

Kopiuję pary 1 kolejki z grupy (w czwartek będzie rozpisany komplet)

Pary pierwszej kolejki ! 6 - 18 listopada

1. Piotr Bartkowiak v Franciszek Wróblewski
2. Stasiek Snopczyński v Krzysztof Kacprzak
3. Oskar Kida v Cezary Młotek
4. "Leszczyc" v Michał Wilczyński
5. Adam Wasilewski v Michał Omilion
6. Karol Siadul v Paweł Premik
7. Marek Raczyński (Pancer) v Wojciech Bronisz

Jeśli są użytkownicy forum którzy zgłosili się do ligi a nie ma ich w powyższej rozpisce to bardzo proszę o kontakt :)

kopiuję regulamin udostępniony na grupie
Regulamin:
1. Liga trwa od 06.11.2018 do r. 23.02.2019 (Z racji tego że liga uznaje wasze wcześniejsze wyniki skróciłem trochę czas jej trwania bo niektóre kolejki są już rozegrane)
2. Organizatorem co do rozwiązywania sporów, rezerwowania stołów i ogólnego wsparcia jestem ja :) po wsparcie intelektualne w zakresie niuansów zasad OiM będę się zgłaszał do dotychczasowego organizatora czyli Leszczyca.
3. Pierwszą nagrodę w lidze otrzymujecie po rozegraniu 50% gier. Z racji tego że nie nastąpi to w jednym momencie zaznaczam roboczo, że wręczenie nagrody zrobimy w sobotę w tygodniu którym gracz dobił do 50% rozegranych gier.
4. Pozycja w lidze ustalana jest na podstawie ilości zdobytych dużych punktów, następnie zdobytych małych, a na końcu - najmniejszej ilości straconych małych punktów.
5. Obowiązuje klasyczna punktacja OiM
6. Z góry będą podane pary w kolejkach. Kolejka ligi trwa trochę mniej niż 2 tygodnie (zgodnie z założeniem skrócenia ligi z powodu przepisania wcześniejszych wyników) do każdej z nich podam dokładne daty. JEDNAK kiedy gracz bądź gracze nie są wstanie umówić się na rozegranie gry w sugerowanych terminie mogą ustalić dowolny inny termin do czasu zakończenia ligi. Taki termin trzeba zgłosić celem rezerwacji stołu.
7. Spotkania Ligi rozgrywane są w sklepie Wargamera na Wilczej. Gracze ustalają format rozgrywki między sobą. Jeśli nie mogą ustalić - należy zagrać najmniejszy możliwy format, czyli podjazd.
8. Gramy na zasady z Małego Podręcznika oraz wszystkie dostępne oficjalne listy. Żeby zachęcić nowych graczy (niemających jeszcze rozbudowanych podjazdów) i dać im większe szanse, NIE używamy zasady opcjonalnej "Przewaga liczebna", a używamy zasady opcjonalnej "Wybór efektów".
9. Wyniki należy zgłosić na forum, bądź tutaj na grupie - wtedy ja będę przekazywał je dalej na forum.
10. Regulamin nie ma formy ostatecznej, na pewno będzie jeszcze uzupełniany - choćby o procent gier kiedy dostaniecie drugą nagrodę ;) Nie zdradzając też szczegółów dodam że możecie się spodziewać też nagród na zakończenie ligi. W ostatnim momencie dołączyło też 3 graczy do ligi co może spowodować jej przedłużenie w razie potrzeby.

W razie jakiś sugestii itp. śmiało zgłaszajcie się do mnie :)

Odpowiedz z cytatem  
Towarzysz/Companion
Awatar użytkownika

Z jednym "ale" ode mnie, że data 23.02.19 jest kompletnie z (ekhm) wzięta ;) Dajmy czas ludziom choć do końca miesiąca :)

Мы - сотрудники КОМКОНа-2. (...) Нам одно не разрешается: недооценить опасность. И если в нашем доме вдруг завоняло серой, мы просто обязаны предположить, что где-то рядом объявился черт с рогами, и принять соответствующие меры вплоть до организации производства святой воды в промышленных масштабах!

Odpowiedz z cytatem  
Ciura obozowy/Camp follower

23.02.2019 to po prostu ostatnia sobota lutego ;) W razie konieczności jak w regulaminie - zmienimy datę. Zobaczmy jak będziemy szli z terminarzem. Z przyjemnością mogę powiedzieć że co najmniej 6 graczy już na pewno rozegrało swoje bitwy 1 kolejki.

Mam też już rozpisany kompletny terminarz ligi. Jest on podpięty w grupie facebookowej - jeśli ktokolwiek z uczestników forum go w ten sposób nie może dostać (Leszczyc chyba tylko ciebie tam brakuje) to mogę przesłać na maila :)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]