Ogniem i Mieczem - By Fire and Sword

Historyczna Gra Strategiczna - Historical Wargame
Dzisiaj jest pn lip 23, 2018 1:58 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Polski WROCŁAW LISTOPAD - GŁOSUJCIE NA DATĘ!!!
Namiestnik

Miałem okazję pogadać z ludźmi z Boltera i przedstawiam szczegóły propozycji wrocławskiego turnieju.
Po pierwsze, mam możliwość załatwienia sali na max 34 osoby. patrząc po frekwencji turów w Polsce, jest to nawet za dużo, mam nadzieję, że sporo osób przyjedzie, ale realistycznie liczę na 20 osób.
Po drugie muszę znać termin tura 2 miesiące wcześniej, więc proszę o informację, która sobota w listopadzie by wam najbardziej pasowała, o tutaj:

https://doodle.com/poll/ntvaqaikww7qhdyy
(klikamy na plusa i wprowadzamy datę)

Po trzecie Wro nie ma odpowiedniej bazy terenowej i matowej, tak więc w tym względzie prosiłbym o pomoc graczy.
Wejściówką będą zakupy na min. 20 zł w Bolterze, w cenie napój gratis (kawa lub herbata)
ALBO przy odpowiedniej liczbie graczy mamy możliwość zrobienia normalnej zrzutki dla topki + losówki.
KASA WYGRANA/WYLOSOWANA MUSI ZOSTAĆ WYDANA W SKLEPIE BOLTER W DNIU TURNIEJU (nie bójcie się, jest z czego wybierać)
Żarcie - na miejscu serwowane są tosty (2 za 10zł), kanapki na ciepło (raczej bułki) - ok.5-6zł, ciasta i inne słodkości, kawka, zimne i ciepłe napoje itp

i to właściwie wszystko

Ostatnio zmieniony wt lip 17, 2018 12:47 am przez Duderson, łącznie zmieniany 2 razy

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Puchar Polski WROCŁAW LISTOPAD - GŁOSUJCIE NA DATĘ!!!
Namiestnik

Wyedytowałem pierwszego posta, jeśli chodzi o nagrody, mamy możliwość zrobienia normalnej ściepy dla zwycięzców + jakieś losówki.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]