Ogniem i Mieczem - By Fire and Sword

Historyczna Gra Strategiczna - Historical Wargame
Dzisiaj jest czw kwie 25, 2019 10:32 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: IV Warszawska Liga OiM - tabela, wyniki, raporty
Rotmistrz
Awatar użytkownika

Sorry ale za dwa dni oczerniania mnie żejestem oszustem z lewymi kośćmi nie odpuszczę.
Resztę zachowam dla siebie bo nie chce mi się dłużej kłócić.
To że liczyles po mnie to dobrze, ja robię to samo po innych, to nie jest brak zaufania tylko zawsze ktoś się może pomylić NORMA.

To że mogę przewalic grę to jedno a to czy chce to zrobić to drugie dlatego nie zakończyliśmy gry w 3 turze tak jak chciałeś tylko grałem do samego końca i CAŁE POLE BITWY MA SENS A NIE TYLKO SKRAWEK GDZIE MASZ PRZEWAGE. Nigdy nie wiesz gdzie jak się potoczy. Jedna podstawka więcej i byłby remis, dlatego gra się do końca.

I na tym skonczmy chyba że chcesz przejść na priv

Odpowiedz z cytatem  
Namiestnik

Adaś, wyjmij kij z dupy.
Ani nikt nie nazwał Cię oszustem, ani nic o lewych kościach nie przeczytałem w tym wątku.
Leszczyc napisał, że zamiast się wycofać w 3 turze, atakował i w efekcie ze strategika zrobił się prawie remis - typowa sytuacja z OiMa i tyle.
I dodał, ze coś źle chciałeś zagrać - to też dla nas chleb powszedni.
Za to Ty nagle wyjeżdżasz z wałowaniem i nieznajomością zasad.

Odpowiedz z cytatem  
Towarzysz/Companion
Awatar użytkownika

Wasil pisze:
To że liczyles po mnie to dobrze, ja robię to samo po innych, to nie jest brak zaufania tylko zawsze ktoś się może pomylić NORMA.

Tak, jak napisał Piotr, z którym się w pełni zgadzam (z jednym ale, bo atakowałem podpuszczony przez Adama nazywającego mnie tchórzem, że nie chcę walczyć - no ale to już tylko moja wina, że się dałem) - Ty wyjechałeś z wałowaniem Cię, ale gdy Ty się pomyliłeś w kwestiach dużo bardziej znaczących (wygrana o 0 a przegrana o 1 walka wręcz!) to już "każdy może się pomylić, NORMA". Serio nie widzisz w tym pewnej sprzeczności?

Wasil pisze:
To że mogę przewalic grę to jedno a to czy chce to zrobić to drugie dlatego nie zakończyliśmy gry w 3 turze tak jak chciałeś tylko grałem do samego końca i CAŁE POLE BITWY MA SENS A NIE TYLKO SKRAWEK GDZIE MASZ PRZEWAGE. Nigdy nie wiesz gdzie jak się potoczy. Jedna podstawka więcej i byłby remis, dlatego gra się do końca.

Czy Ty naprawdę uważasz, że gdybym miał ciśnienie na punkty to bym po spaleniu w furażu bez straty jednej podstawki wdawał się w walki? Bo przecież węgierską jazdę jest TAAAAAK łatwo dogonić. :-D

Мы - сотрудники КОМКОНа-2. (...) Нам одно не разрешается: недооценить опасность. И если в нашем доме вдруг завоняло серой, мы просто обязаны предположить, что где-то рядом объявился черт с рогами, и принять соответствующие меры вплоть до организации производства святой воды в промышленных масштабах!

Odpowiedz z cytatem  
Pachołek/Camp servant
Awatar użytkownika

Ile ta gra potrafi wywołać emocji u starych weteranów :)
Pamiętajmy wszyscy że to mimo wszystko tylko gra i grą pozostanie, szkoda się spinać o głupstwa.

Odpowiedz z cytatem  
Ciura obozowy/Camp follower
Awatar użytkownika

Cezar pisze:
Ile ta gra potrafi wywołać emocji u starych weteranów :)
Pamiętajmy wszyscy że to mimo wszystko tylko gra i grą pozostanie, szkoda się spinać o głupstwa.

Dobrze gada! :)
Polać mu! :P

"Jakiej wdzięczności doznało wojsko Zaporoskie za krew w obronie Rzeczypospolitej przelaną? Gdzie przywileje kozackie? Wolnych kozaków w chłopów chcą zmienić. Chcę wojny z nimi, nie z królem. Król to jest ojciec, a Rzeczpospolita – matka."

Odpowiedz z cytatem  
Rotmistrz
Awatar użytkownika

Dobra, ja z swojej strony temat zamykam bo zaczyna mnie za bardzo ponosić, a nie chciałbym żeby poszło to za daleko.
Przepraszam Leszczyc za złe słowa z mojej strony, mam nadzieję że nie będziesz miał mi tego za złe.

Odpowiedz z cytatem  
Porucznik/Lieutenant
Awatar użytkownika

Wasil pisze:
Dobra, ja z swojej strony temat zamykam bo zaczyna mnie za bardzo ponosić, a nie chciałbym żeby poszło to za daleko.
Przepraszam Leszczyc za złe słowa z mojej strony, mam nadzieję że nie będziesz miał mi tego za złe.

Bardzo ładne i grzeczne zachowanie. Brawo
Chwali się.

Odpowiedz z cytatem  
Towarzysz/Companion
Awatar użytkownika

Nie dam się przeprosić, przy najbliższej okazji będę Cię kopał w kostkę! ;) Spoko, nie znamy się od wczoraj, nie pierwszy raz gramy ;) I tak wygrałeś ligę, gratulacje! :)

Мы - сотрудники КОМКОНа-2. (...) Нам одно не разрешается: недооценить опасность. И если в нашем доме вдруг завоняло серой, мы просто обязаны предположить, что где-то рядом объявился черт с рогами, и принять соответствующие меры вплоть до организации производства святой воды в промышленных масштабах!

Odpowiedz z cytatem  
Towarzysz/Companion
Awatar użytkownika

Wczoraj graliśmy z nairu - moi iconTRA bronili wioski przed wydzierganymi iconSWE .

O swoich rzutach nie będę się rozgadywał - dość, że powiem, że moja nadworna kopijnicza bodajże 3 razy nie wygrała walki z krajowymi rajtarami (raz remis, raz przegrana i raz ucieczka od ostrzału przed I turą walki, jeśli dobrze pamiętam), dopiero za 4 razem, wsparta przez lekką atakującą z tyłu i z flanki, sobie poradziła (ale zwycięstwo nie było przytłaczające - chyba o 2). Tyle dobrego, że udało im się odciągnąć uwagę dział od wioski, dzięki czemu wioskę utrzymałem, choć furaż został spalony.

Na koniec ja miałem straty dopuszczalne, Wojtek duże. Wyszło wiec 3:0 (4:2 w dużych) dla mnie.

Dzięki wielkie za miłą, choć zdecydowanie najbardziej wymagającą w tej lidze grę :)

Odpowiedz z cytatem  
Pachołek/Camp servant

Leszczyc podobno z tobą trzeba na forum. Grasz ligę? Mogę w dni powszednie od 13 do 17 tej poza jutro.

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]