Ogniem i Mieczem - By Fire and Sword

Historyczna Gra Strategiczna - Historical Wargame
Dzisiaj jest wt paź 23, 2018 11:24 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam, a zarazem proszę :)
Ciura obozowy/Camp follower
Awatar użytkownika

Witam szanownych Waszmościów!

Jako, że jestem po pierwszym turnieju, myślę, że czas i pora najwyższa się przedstawić!
Jestem Hanysem, jak za pewne możecie się domyślać z serca Górnego Śląska - Katowic.
Wieloletni gracz WFB, jeśli ktoś tutaj również turniejowo grywał to zapewne znamy się choć pseudonimem Zeppelin.

Szanowni moderatorzy, nie wiem, czy można z taką prośbą się zgłosić tutaj, czy nie. Sam nie wiem, czy do końca tak ma to działać, ale jeśli miałbym być szczery, gdyby nie użytkownik Wicio, który nie tyle zgodził się ze mną zagrać introgaming, uczyć zasad co również pożyczyć booka, wypełniać listy gracza oraz pożyczyć armię i zaprosić na turniej w Katowicach, bezapelacyjnie powiem, zapewne nie trafiłbym tu nigdy a zainteresowanie OIM przemineło szybko jak śnieg który topnieje za naszymi oknami. A słyszałem, że przyznawane są rzekomo jakieś wirtualne dukaty która można wymieniać na jakieś ciekawe dodatki ( swoją drogą rewelacyjna sprawa, jak się przesiada z wydawcy GW na Was to aż się wierzyć nie chce, że wydawca moża tak szanować swojego gracza ) choćby za promocję gry, a któż na to bardziej zasługuje jak nie osoba, co nowego gracza wiernego Najjaśniejszej Rzeczpospolitej przysporzyła?

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na stole!

Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Witam, a zarazem proszę :)
Rotmistrz
Awatar użytkownika

By otrzymywać dukaty iconWG musisz zarejestrować się jako gracz, podaje link:
http://oim.wargamer.pl/pl/rejestracja-oim.html
Ilość przyznawanych dukatów zależy od zajętej na turnieju lokaty (szczegóły w regulaminie iconWG ). Znajdziesz tam również info o produktach które za owe dukaty możesz otrzymać (plik pt: katalog dukatów, w zakładce pliki do pobrania)

Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]